Adam Hajdukiewicz

Hipnozą zainteresowałem się, kiedy poszukiwałem metod na zbadanie granic możliwości umysłu. Każdy człowiek posiada w sobie gigantyczny potencjał, który dzięki hipnozie może zostać uwolniony oraz ukierunkowany. Moja praca tą techniką pokazała, że hipnoza jest nie tylko doskonałą metodą rozwoju osobistego i “duchowego” ale też niezwykle skuteczną metodą terapeutyczną. Dzięki pracy w stanie bardzo głębokiego relaksu oraz skupienia pacjent ma możliwość dotarcia do wcześniej niedostępnych zasobów, a wszystkie lecznicze sugestie są przyjmowane na poziomie znacznie głębszym i trwalszym. 
Zajmuję się terapią w hipnozie – hipnoterapią – do której kwalifikacje zdobyłem na kursach hipnozy terapeutycznej organizowanej przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. Stale poszerzam swoją wiedzę – aktualnie jestem w trakcie szkolenia w terapii metodą H.I.T.T Wernera Meinholda, która bardzo szybko stała się moją preferowaną.
Pierwsza wizyta ma charakter diagnostyczny i nie zawsze może zakończyć się wprowadzeniem w stan hipnozy – w zależności od złożoności problemu i czasu potrzebnego na diagnozę.

depresja

schizofrenia

choroba afektywna dwubiegunowa

nerwica

zaburzenia lękowe

zaburzenia emocjonalne

zaburzenia osobowości

bezsenność

zaburzenia psychiczne

fobie

fobia społeczna

zespół lęku uogólnionego

zespół stresu pourazowego

zaburzenie obsesyjno-kompulsywne

Opinie

Super sprawa, profesjonalne podejście, polecam, widać że zna się Pan na tym co robi, wszystko w jak najbardziej ok
Michał
Hipnoterapia wywarła ma mnie niezmiernie pozytywne wrażenie pomimo sceptycyzmu z którym wszedlem do gabinetu. Już po jednorazowej wizycie widzę znaczna poprawę. Nie mogę się doczekac następnych spotkań. Polecam z całego serducha.
M.K.
Bardzo charyzmatyczny człowiek o miłym głosie. Z wizyty na wizytę stan córki się poprawiał. Zeszliśmy z leków po 3 latach leczenia. Polecam taka formę terapii.
mama Zuzi
Zdecydowanie polecam.Prowadzona przez Pana Adama terapia przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze z równocześnie w pełni profesjonalnym podejściem do problemów pacjenta.Stosowana metoda H.I.T.T. okazała się być w moim przypadku i mojej ocenie niebywale skuteczna. Z każdą kolejną sesją odkrywam jak układają się w całość strzępy moich emocji z różnych okresów mojego życia.Że warto zrozumieć I uporządkować swój stary bałagan żeby poprawić jakość życia tu i teraz.Polecam każdemu kto chce poprawić jakość swojego życia emocjonalnego,kto chce znaleźć spokój wewnętrzny i równowagę.Mnie dzięki tej terapii poprawiła się jakość życia,umiem znaleźć w sobie spokój i balans emocjonalny po wielu latach szarpania skrajnościami-od smutku do euforii.Pan Adam był również bardzo pomocny, w mojej walce z bólem i strachem związanymi z trudnym przebiegiem choroby hematologicznej,licznymi hospitalizacjami,chemioterapią i w końcu zabiegiem operacyjnym.Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w odkryciu swojej siły psychicznej.Polecam
Joanna

Umów wizytę

Adam Hajdukiewicz - ZnanyLekarz.pl

Szybkie informacje

Imię i nazwisko: Adam Hajdukiewicz
Oddziały:  Gdynia Karwiny
Gdańsk Oliwa
Gdańsk Aniołki
Specjalizacja: Hipnoterapeuta

Godziny przyjęć

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?