Anna Urban
Studiowałam na wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w latach 2006-2012, ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie Psychologii Klinicznej (Gdański Uniwersytet Medyczny, 2013-2014) oraz Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (Uniwersytet SWPS, 2015-2019). Od drugiego roku studiów byłam już przekonana o wyborze psychiatrii jako mojej przyszłej specjalizacji. Staż podyplomowy oraz szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii odbywałam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym, dyplom specjalisty psychiatry uzyskałam 06.11.2019.
Aleksandra Wielewicka
Jestem lekarzem, absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Swoją wiedzę, z przyjemnością, poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.
Kamila Ćwik
Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyłam w 2018 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęłam kurs specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii, który realizuję w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. W kręgu moich zawodowych zainteresowań znajdują się zaburzenia depresyjne, lękowe, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia oraz zaburzenia snu. Do każdego pacjenta podchodzę z największą starannością aby zrozumieć problem i indywidualnie wybrać najlepszą formę leczenia. Swoją wiedzę medyczną poszerzam uczestnicząc w kursach i konferencjach. Diagnozuję i leczę pacjentów dorosłych. Posiadam uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich ZUZ-ZLA oraz recept refundowanych.
Marianna Ziółkowska
Pedagog, socjoterapeuta, psychoterapeuta , członek polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej. Ukończyłam Studia Pedagogiczne o specjalizacji Socjoterapii. Swoje kwalifikacje podnosiłam podczas studiów podyplomowych Szkoły Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Od kilku lat prowadzę psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Magdalena Nehring
Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyłam w 2018 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęłam kurs specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii, który realizuję w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. W kręgu moich zawodowych zainteresowań znajdują się zaburzenia depresyjne, lękowe, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia oraz zaburzenia snu. Do każdego pacjenta podchodzę z największą starannością aby zrozumieć problem i indywidualnie wybrać najlepszą formę leczenia. Swoją wiedzę medyczną poszerzam uczestnicząc w kursach i konferencjach. Diagnozuję i leczę pacjentów dorosłych. Posiadam uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich ZUZ-ZLA oraz recept refundowanych.
Klaudia Lipińska
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą nurtu poznawczo- behawioralnego w procesie certyfikacji. Ukończyłam szkolenie I stopnia w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Od ponad 3 lat pracuję jako psychoterapeuta w ośrodku leczenia uzależnień. Moja dotychczasowa praca zawodowa jest związana przede wszystkim z pracą z dziećmi i młodzieżą, jednak jako psychoterapeuta pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
Paulina Krzyżanowska
Nazywam się Paulina Krzyżanowska. Jestem psychologiem. Prowadzę grupowe treningi umiejętności w nurcie Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT) dla nastolatków i ich opiekunów oraz praktykę indywidualną dla młodzieży i dorosłych opierającą się na technikach terapii behawioralno-poznawczej (CBT).
Kwalifikacje do prowadzenia terapii DBT uzyskałam dzięki całościowemu Szkoleniu Terapii Dialektyczno-Behawioralnej organizowanemu przez Akademię Motywacji i Edukacji w Warszawie, a prowadzanemu przez specjalistów z British Isles DBT Training – Międzynarodowej Filii Linehan Institute.
Krystian Fatuła
Jestem psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym (CBT) i psychologiem z kwalifikacjami pedagogicznymi. Ukończyłem magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jestem w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego w Centrum Terapeutyczno – Szkoleniowym Ter – cognitiva. Studiowałem również filozofię na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym (w obszarze negocjacji i mediacji). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB.
Daria Falencikowska
Jestem szczęśliwą mamą 3 dzieci i lekarzem.
Czasem trudno pogodzić to wszystko, ale staram się, jak tylko potrafię.
Lubię pomagać ludziom, pewnie dlatego zostałam lekarzem.
Bywa, że jest ciężko, ale po wielu próbach, zawsze da się komuś pomóc.
Moje doświadczenie, a pracowałam już w wielu miejscach podpowiada mi, że to, co robię, ma sens.
Jeśli czujesz droga pacjentko/ pacjencie, że potrzebujesz psychiatry, postaram się pomóc.
Adam Hajdukiewicz
Hipnozą zainteresowałem się, kiedy poszukiwałem metod na zbadanie granic możliwości umysłu. Każdy człowiek posiada w sobie gigantyczny potencjał, który dzięki hipnozie może zostać uwolniony oraz ukierunkowany. Moja praca tą techniką pokazała, że hipnoza jest nie tylko doskonałą metodą rozwoju osobistego i “duchowego” ale też niezwykle skuteczną metodą terapeutyczną.
Mateusz Kawka
Jestem lekarzem, ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem między innymi w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych
Olivia Strandberg
Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii dorosłych w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Decyzję o wyborze specjalizacji podjęłam już przed rozpoczęciem studiów.
Alicja Dywel
Jestem lekarzem, absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii.
Patrycja Przybyła
Nazywam się Patrycja Przybyła, jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym oraz interwentem kryzysowym. Od lat jestem związana z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni. Współpracuję również z firmą Kobieta i Rozwód, w której prowadzę konsultacje i psychoterapię w kryzysie około rozwodowym. Prowadzę konsultację oraz psychoterapię osób dorosłych, par i młodzieży. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji. Pomagam budować i pogłębiać relacje z samym sobą, innymi ludźmi i światem. Wspieram w trudnych momentach życiowych i kryzysach.
Lucyna Lau
Ukończyłam 4 letnie psychoterapeutyczne studia i zdałam egzamin na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego przy Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jestem również absolwentką studiów magisterskich z psychologii na SWPS w Sopocie. Po studiach wyróżniono mnie zapraszając mnie do czynnego uczestnictwa w XXXV Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, na którym prezentowałam wyniki badań swojej pracy magisterskiej.
Wojciech Pączek
Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010. Po odbyciu stażu podyplomowego w 2011r podjąłem specjalizację z zakresu psychiatrii, którą realizowałem w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Dominika Mrozek
Jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT w Sopocie. Ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Agata Milik
Towarzyszę na drodze do poszerzenia świadomości i rozumienia siebie, swoich emocji, myśli i schematów zachowań.
Pomagam budować i pogłębiać relacje z samym sobą, innymi ludźmi i światem. Wspieram w trudnych momentach życiowych i kryzysach.
Natalia Bodo-Rychert
Psychiatria jest dla mnie pasją i drogą do pomocy innym, realizuję się w szukaniu rozwiązań ze skomplikowanych sytuacji życiowych. Zależy mi na zbudowaniu profesjonalnej relacji opartej na otwartości i zaufaniu. Dzięki niej zrozumieć można cały kontekst choroby i zastosować odpowiednie leczenie. Diagnozuję i leczę swoich pacjentów za pomocą najnowszych metod z zakresu farmakoterapii. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i cenię szczerość.
Natalia Piskorska
Jestem lekarzem, obecnie pracuję w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. W 2018 roku rozpoczęłam studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych.